Contactgegevens

VSV Vreeswijk

Sportpark Zandveld

Helmkruid 3

3434 CT Nieuwegein-Zuid

Postbus 447

3430 AK Nieuwegein

T 030 - 6062411

 

Wedstrijdcoörd. Jeugd

Jeroen van Erven

T 06 - 16760665

 

lijn
E-mailforward Routebeschrijvingforward Afgelastingenforward

 

 

 

Deel je idee

Toon je moed

 

 

Word jij straks
een van onze nieuwe scheidrechters?

De KNVB leidt ouders
en/of jeugd al vanaf
12 jarige leeftijd op!

lijn

Opleidingsprogrammaforward
Meld je aanforward

Zij gingen je voorforward

 

Routebeschrijving

Uw vertrekpunt

bijv. postcode of landmark

stippellijn
lijn Bereken routeforward

Thuiswedstrijden (zaterdagcompetitie)

Wedstrijdnr.

Dag

Datum

Tijd

Teams (thuis - uit)

Scheidsrechter

Veld

Kleedkmrs

         
 OZat.07-03-201508:45Vreeswijk F1 - VVIJ F6Zelf fluiten Ouder/Leider1A5-1
168256CZat.07-03-201508:45Vreeswijk F3M - Zwaluwen Utrecht F8MRik van Meenen1B10-9
160374CZat.07-03-201509:30Vreeswijk MD2 - Maarssen MD2John van IJzerdoorn310-9
204315CZat.07-03-201509:45Vreeswijk E2 - Quick Amersfoort E4Robin van IJzerdoorn1A5-1
205764CZat.07-03-201509:45Vreeswijk ME2 - Hercules ME3Zelf fluiten Ouder/Leider1B10-9
166003CZat.07-03-201511:00Vreeswijk E3 - VVIJ E13Zelf fluiten Ouder/Leider1A6-2
160201CZat.07-03-201511:00Vreeswijk E6 - Houten E14John van IJzerdoorn1B7-3
199051CZat.07-03-201511:00Vreeswijk MC2 - SCH 44 MC2Robin van IJzerdoorn210-9
185742CZat.07-03-201511:00Vreeswijk C3 - JSV Nieuwegein C9Wim Entrop38-4
203788CZat.07-03-201512:15Vreeswijk E1 - Hoogland E2Jeroen van Erven15-1
179330CZat.07-03-201512:30Vreeswijk B3 - PVC B2Zelf fluiten Ouder/Leider27-3
84033CZat.07-03-201512:30Vreeswijk 3 - Desto 3Sebastiaan Kraak38-4
190384CZat.07-03-201513:30Vreeswijk MC1 - De Meern MC1Jeroen van Erven110-9
82249CZat.07-03-201514:30Vreeswijk 4 - Vriendenschaar 3Sebastiaan Kraak28-4
178374CZat.07-03-201514:30Vreeswijk B2 - Kampong B7Arco van Dijk37-3
31094CZat.07-03-201514:30Vreeswijk 2 - Valleivogels 3Hennie Leene46-2
33545CZat.07-03-201515:15Vreeswijk A1 - Focus 07 A1Mousaoui, A.15-1
         
 CZat.14-03-201508:45Vreeswijk F2 - Vriendenschaar F6  
 CZat.14-03-201508:45Vreeswijk E5 - Montfoort E1  
 CZat.14-03-201508:45Vreeswijk D3 - Brederodes D6  
 CZat.14-03-201509:45Vreeswijk MC2 - Desto MC2  
 CZat.14-03-201510:00Vreeswijk D2 - VVIJ D14  
 CZat.14-03-201511:15Vreeswijk MC1 - GVVV MC1  
 CZat.14-03-201511:15Vreeswijk MD2 - VVIJ MD2  
 CZat.14-03-201511:15Vreeswijk C3 - IJFC C4  
 CZat.14-03-201512:45Vreeswijk 2 - Jonathan 2  
 CZat.14-03-201512:45Vreeswijk B3 - Sch 44 B5  
 CZat.14-03-201514:45Vreeswijk DA1 - VVIJ DA2  
 CZat.14-03-201514:45Vreeswijk 4 - Delta Sports 7  
         

C = Competitie | B = Bekerpoule | O = Oefenwedstrijd | IC = Inhaal Competitie | IB = Inhaal Bekerpoule

lijn

Bijgewerkt op 03-03-2015 18:26  (top uitslagen | zondagcompetitie )

 

Uitwedstrijden (zaterdagcompetitie)

Dit overzicht is actueel maar gelet op evt. afgelastingen mogelijk niet compleet. Raadpleeg de website van uw tegenstander.
Bij twijfel dienen de leiders voor u navraag te doen bij de desbetreffende club.

 

Wedstrijdnr.

Dag

Datum

Tijd

Teams (thuis - uit)

Scheidsrechter

         
 BWoe.04-03-201519:00Roda 46 C11 - Vreeswijk C3
         
 CZat.07-03-201509:00Geinoord F10 - Vreeswijk F2   
 CZat.07-03-201509:00Brederodes D2 - Vreeswijk D1   
 CZat.07-03-201509:00Jsv nieuwegein D5 - Vreeswijk D2   
 CZat.07-03-201509:30GVVV ME1 - Vreeswijk ME1   
 CZat.07-03-201510:00Vriendenschaar C2 - Vreeswijk C1   
 CZat.07-03-201510:00SVL MB1 - Vreeswijk MB1   
 CZat.07-03-201510:15Vianen D2 - Vreeswijk D4M   
 CZat.07-03-201511:00OSM 75 B1 - Vreeswijk B1   
 CZat.07-03-201511:00Geinoord C4 - Vreeswijk C2   
 CZat.07-03-201512:00Houten E6 - Vreeswijk E4   
 CZat.07-03-201514:30Desto DA1 - Vreeswijk DA1   
 CZat.07-03-201514:40VVIJ E9 - Vreeswijk E5   
         
 BWoe.11-03-201519:00Soest D5 - Vreeswijk D2   
         
 CZat.14-03-201508:30Montfoort F1 - Vreeswijk F1   
 CZat.14-03-201508:45Houten ME1 - Vreeswijk ME1   
 CZat.14-03-201508:45Benschop D1 - Vreeswijk D1   
 CZat.14-03-201508:45Victoria E2 - Vreeswijk E1   
 CZat.14-03-201509:00BVV 31 F6M - Vreeswijk F3M   
 CZat.14-03-201509:00Zwaluwen Utrecht E3 - Vreeswijk E2   
 CZat.14-03-201509:30VVIJ C7 - Vreeswijk C2   
 CZat.14-03-201510:15Zwaluwen Utrecht MB1 - Vreeswijk MB1   
 CZat.14-03-201510:15Focus 07 D4 - Vreeswijk D4M   
 CZat.14-03-201510:30IJFC E3 - Vreeswijk E4   
 CZat.14-03-201511:00VVJ B1 - Vreeswijk B2   
 CZat.14-03-201512:00Vriendenschaar E8 - Vreeswijk E6   
 CZat.14-03-201512:00Laren C1 - Vreeswijk C1   
 CZat.14-03-201512:30Houten E10 - Vreeswijk E3    
 CZat.14-03-201516:00Vriendenschaar 2 - Vreeswijk 3   
 CZat.14-03-201516:10VVIJ ME3 - Vreeswijk ME2   
         

C = Competitie | B = Bekerpoule | O = Oefenwedstrijd | IC = Inhaal Competitie | IB = Inhaal Bekerpoule

lijn

Bijgewerkt op 03-03-2015 18:26  (top uitslagen | zondagcompetitie )

 

 

 

 

Thuiswedstrijden (zondagcompetitie)

Wedstrijdnr.

Dag

Datum

Tijd

Teams (thuis - uit)

Scheidsrechter

Veld

Kleedkmrs

         
37432CZon.08-03-201514:00Vreeswijk 1 - Odijk 1P.J.van Dijen16-8
117311CZon.08-03-201511:30Vreeswijk 2 - Hercules 5Hennie Leene15-7
117325CZon.08-03-201514:00Vreeswijk 3 - JSV N.Gein 3 39-2
117347CZon.08-03-201511:00Vreeswijk 5 - Kampong 19Jerome van Straaten410-4
         
 

C = Competitie | B = Bekerpoule | O = Oefenwedstrijd | IC = Inhaal Competitie | IB = Inhaal Bekerpoule

lijn

Bijgewerkt op 25-02-2015 19:59 (uitslagen | zaterdagcompetitietop )

 

Uitwedstrijden (zondagcompetitie)

Dit overzicht is actueel maar gelet op evt. afgelastingen mogelijk niet compleet. Raadpleeg de website van uw tegenstander.
Bij twijfel dienen de leiders voor u navraag te doen bij de betreffende club.

 

-->

Wedstrijdnr.

Dag

Datum

Tijd

Teams (thuis - uit)

Scheidsrechter

 

 

         
37308CZon.01-03-201514:00Aurora 1 - Vreeswijk 1F.Aygun  
117632CZon.01-03-201511:30JSV.N.Gein 2 - Vreeswijk 2   
126000CZon.01-03-201511:00Zwaluw. Utr.11 4 - Vreeswijk 3   
153018CZon.01-03-201511:00Sterrenwijk 9 - Vreeswijk 4   
         
153022CZon.08-03-201514:00Kampong 17 - Vreeswijk 4   
         
 

C = Competitie | B = Bekerpoule | O = Oefenwedstrijd | IC = Inhaal Competitie | IB = Inhaal Bekerpoule

lijn

Bijgewerkt op 25-02-2015 19:59  ( uitslagen | zaterdagcompetitietop )

 

 

 

Clubuitslagen

zaterdagcompetitie | zondagcompetitietop

 

Datum / Wedstrijd

 

 

 

 

 

 

 

 lijn

topTOP