Zaterdag


Op deze pagina treft u het thuisprogramma van komend weekend aan. Verder vindt u op deze pagina de uitwedstrijden en de geplande uit- en thuiswedstrijden. Mochten er wedstrijden van ons dames 35+ of heren 45+ team in het programma vermeld worden dan verwijzen wij u naar de betreffende teampagina van de 45+1 of Vrouwen 35+1 voor nadere informatie omtrent accommodatie en plaats waar de wedstrijden gespeeld worden.

Afgelastingen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Er zijn geen afgelastingen bekend.

Wedstrijden deze week

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
19 okt. 11:30 Vreeswijk JO16-2 Breukelen FC JO16-2 Mark van Dongen
19 okt. 11:30 Vreeswijk JO13-1G UVV JO13-4 Michel Struik
19 okt. 11:30 Vreeswijk JO10-4M Vreeswijk JO10-5G
19 okt. 11:30 Vreeswijk JO9-1 Trainen
19 okt. 17:00 Vreeswijk JO16-1 DCG Rksv JO16-1 Jeroen van Erven
  • Voor veld- en kleedkamerindeling worden leiders/coaches verzocht zich altijd vóór aanvang van wedstrijden te melden op het wedstrijdsecretariaat!! Tevens wordt elk team verzocht zich te houden aan de indeling zoals op het wedstrijdsecretariaat aangegeven. Alvast dank voor uw medewerking.
  • Indien op woensdag (nog) geen scheidsrechter is vermeld dan zal het betreffende team zelf voor een oplossing moeten zorgen.

Dit overzicht is actueel maar gelet op evt. afgelastingen mogelijk niet compleet. Raadpleeg de website van uw tegenstander.
Bij twijfel dienen de leiders voor u navraag te doen bij de desbetreffende club.

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
19 okt. 13:00 Voorwaarts VR2 Vreeswijk VR2


Geplande wedstrijden - Week +1

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
26 okt. 09:15 Vreeswijk MO17-1 Kampong MO17-1
26 okt. 10:15 Dino's Dino games
26 okt. 11:00 Vreeswijk JO17-1 Jonathan JO17-3
26 okt. 11:00 Vreeswijk JO16-1 Bunnik '73 JO16-1
26 okt. 13:00 Vreeswijk JO14-2 PVC JO14-2
26 okt. 13:00 Vreeswijk 2 VVIJ 2 Sebastiaan Kraak
26 okt. 15:00 Vreeswijk 3 DWSV 3 Sebastiaan Kraak
26 okt. 15:00 Vreeswijk VR2 VSC VR1

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
26 okt. 09:00 CSW MO15-2 Vreeswijk MO15-1
26 okt. 10:00 Montfoort S.V.'19 JO14-3 Vreeswijk JO14-1
26 okt. 11:30 Lopik JO13-1 Vreeswijk JO13-1G
26 okt. 12:00 Tricht VR1 Vreeswijk VR1
26 okt. 13:30 Houten 8 Vreeswijk 5
26 okt. 14:00 VVIJ 3 Vreeswijk 4
26 okt. 15:00 Waterwijk asc MO19-1 Vreeswijk MO19-1


Geplande wedstrijden - Week +2

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
2 nov. 08:30 Vreeswijk JO13-1G Geinoord Nieuwegein JO13-3
2 nov. 11:00 Vreeswijk JO14-1 VVIJ JO14-4
2 nov. 13:00 Vreeswijk MO19-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1
2 nov. 13:00 Vreeswijk 4 Montfoort S.V.'19 5
2 nov. 15:00 Vreeswijk 5 Focus '07 7
2 nov. 15:15 Vreeswijk VR1 Houten VR2

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
2 nov. 10:00 Geinoord Nieuwegein JO17-3 Vreeswijk JO17-1
2 nov. 10:00 OSM '75 JO16-1 Vreeswijk JO16-2
2 nov. 10:15 Jonathan MO17-1 Vreeswijk MO17-1
2 nov. 10:30 Focus '07 JO14-2 Vreeswijk JO14-2
2 nov. 14:30 Meern De 8 Vreeswijk 3
2 nov. 15:05 CJVV JO16-1 Vreeswijk JO16-1
2 nov. 15:15 JSV Nieuwegein 3 Vreeswijk 2 Aaldrik Kap


Geplande wedstrijden - Week +3

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
9 nov. 10:00 Vreeswijk JO14-2 VVIJ JO14-6
9 nov. 11:30 Vreeswijk MO15-1 Meern De MO15-3
9 nov. 11:30 Vreeswijk JO16-2 Delta Sports '95 FC JO16-3
9 nov. 13:15 Vreeswijk JO17-1 VVIJ JO17-3
9 nov. 13:15 Vreeswijk JO16-1 DEV Doorn JO16-1
9 nov. 13:15 Vreeswijk MO17-1 Montfoort S.V. '19 MO17-2
9 nov. 13:15 Vreeswijk VR2 OSM '75 VR2
9 nov. 15:15 Vreeswijk VR1 Delta Sports '95 FC VR1
9 nov. 15:15 Vreeswijk 3 OSM '75 4
9 nov. 15:15 Vreeswijk 2 DHSC 4

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
9 nov. 08:30 IJFC JO13-3 Vreeswijk JO13-1G
9 nov. 13:30 IJFC 11 Vreeswijk 5
9 nov. 14:30 Brederodes 4 Vreeswijk 4
9 nov. 14:45 Maarssen MO19-1 Vreeswijk MO19-1
9 nov. 17:00 UVV JO14-2 Vreeswijk JO14-1


Geplande wedstrijden - Week +4

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
16 nov. 10:45 Vreeswijk JO13-1G JSV Nieuwegein JO13-4
16 nov. 12:00 Vreeswijk JO14-1 Elinkwijk JO14-1
16 nov. 12:00 Vreeswijk 5 Delta Sports '95 FC 11
16 nov. 14:00 Vreeswijk 4 Geinoord Nieuwegein 5
16 nov. 14:00 Vreeswijk MO19-1 VVIJ MO19-1

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
16 nov. 10:00 Vriendenschaar JO14-2 Vreeswijk JO14-2
16 nov. 11:00 Houten MO15-1 Vreeswijk MO15-1
16 nov. 11:40 Hercules MO17-1 Vreeswijk MO17-1
16 nov. 11:45 Hoogland JO16-2 Vreeswijk JO16-1
16 nov. 12:30 SV Noordeloos VR1 Vreeswijk VR1
16 nov. 12:45 UVV JO17-3 Vreeswijk JO17-1
16 nov. 12:45 Victoria JO16-5 Vreeswijk JO16-2
16 nov. 13:00 Houten 4 Vreeswijk 2
16 nov. 14:30 Lopik 3 Vreeswijk 3
16 nov. 21:00 Rivierwijkers VR2 Vreeswijk VR2


Geplande wedstrijden - Week +5

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
23 nov. 11:30 Vreeswijk JO14-2 Delta Sports '95 FC JO14-4
23 nov. 11:30 Vreeswijk MO15-1 DESTO MO15-2
23 nov. 13:15 Vreeswijk JO16-1 Zuidvogels HSV De JO16-1
23 nov. 13:15 Vreeswijk JO16-2 DOVO JO16-5
23 nov. 15:15 Vreeswijk VR1 Emplina VR1
23 nov. 15:15 Vreeswijk MO19-1 DVSU MO19-1
23 nov. 15:15 Vreeswijk 2 Vianen 2

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
23 nov. 09:00 Maarssen JO14-3 Vreeswijk JO14-1
23 nov. 09:00 Delta Sports JO13-6M Vreeswijk JO13-1G
23 nov. 10:45 IJFC 9 Vreeswijk 4
23 nov. 13:00 Sporting '70 MO17-1 Vreeswijk MO17-1
23 nov. 14:00 Focus '07 5 Vreeswijk 3
23 nov. 14:30 Brederodes 6 Vreeswijk 5
23 nov. 15:15 DESTO VR2 Vreeswijk VR2


Geplande wedstrijden - Week +6

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
30 nov. 09:45 Vreeswijk JO16-2 SCH '44 JO16-3
30 nov. 11:30 Vreeswijk JO14-2 't Goy JO14-2
30 nov. 11:30 Vreeswijk MO17-1 't Goy MO17-1
30 nov. 13:15 Vreeswijk JO17-1 IJFC JO17-2
30 nov. 13:15 Vreeswijk 2 IJFC 5
30 nov. 13:15 Vreeswijk 3 Houten 6
30 nov. 15:15 Vreeswijk JO16-1 Spakenburg JO16-1
30 nov. 15:15 Vreeswijk VR2 IJFC VR3

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
30 nov. 09:30 Schalkwijk JO14-1 Vreeswijk JO14-1
30 nov. 10:00 Hercules MO15-1 Vreeswijk MO15-1
30 nov. 10:30 Geinoord Nieuwegein 6 Vreeswijk 5
30 nov. 12:00 Brederodes JO13-3 Vreeswijk JO13-1G
30 nov. 12:30 Hardinxveld VR1 Vreeswijk VR1
30 nov. 14:30 Benschop 4 Vreeswijk 4
30 nov. 14:45 VVC fc MO19-1 Vreeswijk MO19-1


Geplande wedstrijden - Week +7

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
7 dec. 08:30 Vreeswijk JO13-1G Houten JO13-6
7 dec. 11:30 Vreeswijk JO14-1 Houten JO14-3
7 dec. 11:30 Vreeswijk MO15-1 Sporting '70 MO15-2
7 dec. 13:15 Vreeswijk 4 Vriendenschaar 4
7 dec. 15:15 Vreeswijk MO19-1 Meern De MO19-1
7 dec. 15:15 Vreeswijk 5 Vriendenschaar 5

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
7 dec. 08:45 IJFC JO14-1 Vreeswijk JO14-2
7 dec. 09:45 Vriendenschaar JO17-2 Vreeswijk JO17-1
7 dec. 10:00 Brederodes MO17-1 Vreeswijk MO17-1
7 dec. 10:00 Odysseus '91 VR6 Vreeswijk VR2
7 dec. 12:00 Faja Lobi KDS 4 Vreeswijk 3
7 dec. 12:15 Peursum VR1 Vreeswijk VR1
7 dec. 12:20 Meern De JO16-4 Vreeswijk JO16-2
7 dec. 14:30 Victoria JO16-2 Vreeswijk JO16-1
7 dec. 15:00 Meern De 4 Vreeswijk 2


Geplande wedstrijden - Week +8

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Er zijn (nog) geen wedstrijden bekend.

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
14 dec. 08:30 VVIJ JO13-3 Vreeswijk JO13-1G