Teamindelingen meidenteams 2017-2018

12-06-2017 - De afgelopen weken hebben de leiders en de technische commissie van de meidentak van VSV Vreeswijk met elkaar overlegd over de indeling van de meidenteams voor het seizoen 2017-2018. Onderstaande indeling is de uitkomst van deze overleggen en vormt daarmee de voorlopige indeling voor het nieuwe seizoen. Basis voor de indeling is dat de speelsters binnen de leeftijdscategorie worden ingedeeld waar zij op basis van hun leeftijd komend seizoen toebehoren. (de technische commissie heeft in overleg met de leiders voor een aantal individuele gevallen uitzondering gemaakt van dit uitgangspunt). Vervolgens worden, indien in een leeftijdscategorie meerdere teams gevormd kunnen worden, de meiden ingedeeld op kwaliteit. Hierbij wordt uiteraard ook gekeken naar de beschikbare speelsters per positie.

Voorlopige indeling seizoen 2017-2018:

MO19-1

Karlijn Kappelhof
Emma Oudshoorn
Dominique Bogerd
Eline Bouwmeesters
Simone Verwey
Demi Bode
Loreah Bukala
Ruby Hirdes
Judith Böcker
Gina Pompies
Maud Temming
Merel Struik
Yunae Santerre
Chayenne Kok
Danisha Middelkoop

Trainers: Richard Bode en Arjan Verwey
Leider: Richard Bode

MO17-1

Koutar Bousbaa
Britt van de Mark
Samantha van Kuik
Jennifer ten Heuvel
Quinty Verkleij
Ilse Brouwer
Kyara Heidenis
Merel Petersen
Quinty Verkerk
Chelsea Troost
Eyla Groenenberg
Lothe Ketelaar
Elvira Kuipers
Demi Arts
Faith van der Weert
Maaike Verdiesen
Zoë Korwa

Trainer: Quincy Koch
Leiders: Quincy Koch en Daniel Verkerk

MO15-1

Luus Temming
Rania Sadiek
Coosje Zuurhout
Stacy van den Belt
Anna Oudshoorn
Linn van Meerveld
Roos Kanis
Robin van Meerveld
Laura van Rooijen
Daphne Vermeulen
Yanella van Mourik
Vera Calmer
Daantje Ottenschot
Lieke Hendriks

Trainers: Eric van Meerveld en Jurg Hendriks
Leiders: Eric van Meerveld en Jurg Hendriks

MO15-2

Zsorella van der Kruijt
Amber van der Erf
Inez Rams
Chanel van Vliet
Charlot Wilschut
Jessica van Stralendorff
Esmée Aliar
Wendy Visser
Renee uit de Bulten
Kim Stijger
Jenel van Straaten
Suher Ali
Naomi Schoonhoven

Trainers: Rene Stijger, Peter uit de Bulten en Brigit Rams
Leiders: Rene Stijger, Peter uit de Bulten en Brigit Rams

MO13-1

Ashley de Bruin
Cindy van Wijk
Leanne Heidenis
Jaelynn Thé
Pilar Jagers
Zoë Verkleij
Senna van Angelen
Tess Jagersma
Olivia Paulus
Isa van der Schot
Amy Westerhof
Kim Hilbrink
Romaissa Baghdadi

Trainers: André van der Schot en Henk Thé
Leiders: André van der Schot en Henk Thé

MO13-2

Suzanne Jager
Jayleigh Troost
Nada El Kandoussi
Sara Ali
Naomi Lucassen
Julia van der Steen
Sanne van Eck van de Sluys
Mirne van Dopperen
Hajar Zahaf
Maissa Chouay
Rowena Smit
Celina de Kogel
Judi Haimé

Trainer: Vacant
Leider: Vacant

MO11-1

Jasmijn Verhoef
Jennifer Jager
Samira Reinders
Danique Dupree
Phoebe Verhoef
Sega Carbin
Noura Al-Herbi
Sophie Beerens

Trainer: Vacant
Leider: Vacant

MO11-2

Jada Thé
Ché Thépass
Noemi la Gioia
Rikke de Haan
Jada van de Weert
Mirre Naron
Shanna Weber
Jill Regter

Trainers: Xander Thépass en Sebastiaan Naron
Leiders: Xander Thépass en Sebastiaan Naron

MO09-1 (JO9-3M)

Aniek Breedijk
Lilly Lagerwey
Sanne van Zwam
Sophie Meijerink
Marley Dongen
Fenna Jorritsma

Trainer: Jos Arts
Leider/spelbegeleider: Vacant

Voor eventuele toelichting over de gekozen voorlopige indeling kan er contact gezocht worden met de leider van het team van afgelopen seizoen of met de TC van de meidentak van VSV Vreeswijk.