Zaterdag

Op deze pagina vindt u de geplande uit-en thuiswedstrijden. Mochten er wedstrijden van ons dames 30+ of heren 45+ team in het programma vermeld worden dan verwijzen wij u naar de betreffende teampagina van de 45+1 of Vrouwen 30+1 voor nadere informatie omtrent accommodatie en plaats waar de wedstrijden gespeeld worden.

  • Voor veld- en kleedkamerindeling worden leiders/coaches verzocht zich altijd vóór aanvang van wedstrijden te melden op het wedstrijdsecretariaat!! Tevens wordt elk team verzocht zich te houden aan de indeling zoals op het wedstrijdsecretariaat aangegeven. Alvast dank voor uw medewerking.
  • Indien op woensdag (nog) geen scheidsrechter is vermeld dan zal het betreffende team zelf voor een oplossing moeten zorgen.

Dit overzicht is actueel maar gelet op evt. afgelastingen mogelijk niet compleet. Raadpleeg de website van uw tegenstander. Bij twijfel dienen de leiders voor u navraag te doen bij de desbetreffende club.



Afgelastingen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status


Wedstrijden

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Week 39
26 sep. 11:15 Dino's Onderlinge wedstrijdjes


Wedstrijden

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam
Week 39
26 sep. 08:30 IJFC JO8-2 Vreeswijk JO8-2
26 sep. 14:15 IJFC 11 Vreeswijk 5


Geplande wedstrijden

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Week 40
3 okt. 08:30 Vreeswijk JO11-1 Geinoord Nieuwegein JO11-3
3 okt. 08:30 Vreeswijk JO9-2 Kampong, JO9-8G
3 okt. 09:00 Vreeswijk JO17-2 UVV JO17-1
3 okt. 09:30 Vreeswijk JO8-2 Brederodes JO8-3
3 okt. 09:45 Vreeswijk MO11-1 Jonathan JO11-6
3 okt. 10:30 Vreeswijk JO9-1 Geinoord Nieuwegein JO9-2
3 okt. 11:00 Vreeswijk JO12-3 Focus '07 JO12-2
3 okt. 11:00 Vreeswijk 4 OSM '75 6
3 okt. 11:30 Vreeswijk VR2 Bilt De FC VR1
3 okt. 11:30 Vreeswijk JO10-1 Gooi 't sc JO10-1G
3 okt. 12:15 Vreeswijk JO12-1 Brederodes JO12-1
3 okt. 13:15 Vreeswijk JO17-1 Bilt De FC JO17-3
3 okt. 13:30 Vreeswijk MO19-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1
3 okt. 15:30 Vreeswijk VR1 Delta Sports '95 FC VR1
3 okt. 15:30 Vreeswijk 5 Lopik 6
Week 41
10 okt. 00:00 Vreeswijk JO10-1 Houten JO10-1
10 okt. 10:00 Vreeswijk MO17-1 DESTO MO17-2
10 okt. 11:45 Vreeswijk JO15-1 SVM JO15-1
10 okt. 13:00 Vreeswijk 3 Geinoord Nieuwegein 4
10 okt. 13:30 Vreeswijk 2 Rivierwijkers 5
10 okt. 14:00 Vreeswijk JO19-1 Bilt De FC JO19-2
Week 43
24 okt. 11:30 Vreeswijk JO17-2 PVCV JO17-4
24 okt. 11:30 Vreeswijk 5 VSC 15
24 okt. 13:30 Vreeswijk JO17-1 PVCV JO17-2
24 okt. 13:30 Vreeswijk VR2 Odin VR2
24 okt. 15:30 Vreeswijk 4 Faja Lobi KDS 5
24 okt. 15:30 Vreeswijk MO19-1 Kampong MO19-1
Week 44
31 okt. 08:30 Vreeswijk MO15-1 Brederodes MO15-1
31 okt. 11:45 Vreeswijk JO15-1 Nieuw Utrecht SV JO15-1
31 okt. 13:30 Vreeswijk 2 Odin 6
31 okt. 13:30 Vreeswijk JO17-1 Lopik JO17-1
31 okt. 15:30 Vreeswijk VR1 Lopik VR1
31 okt. 15:30 Vreeswijk 3 Odin 8
Week 45
7 nov. 08:30 Vreeswijk JO13-1 Houten JO13-4
7 nov. 10:00 Vreeswijk MO17-1 Kampong MO17-2
7 nov. 11:30 Vreeswijk 4 Meern De 10
7 nov. 11:45 Vreeswijk JO17-2 Lopik JO17-2
7 nov. 13:30 Vreeswijk 5 OSM '75 9
7 nov. 13:30 Vreeswijk MO19-1 Delta Sports '95 FC MO19-1
7 nov. 15:30 Vreeswijk VR2 Hercules VR7
7 nov. 15:30 Vreeswijk JO19-1 Brederodes JO19-2
Week 46
14 nov. 15:30 Vreeswijk JO19-1 Hercules JO19-3
Week 47
21 nov. 08:30 Vreeswijk MO15-1 Schalkwijk MO15-1
21 nov. 10:00 Vreeswijk MO17-1 Hercules MO17-1
21 nov. 11:45 Vreeswijk JO15-1 DOVO JO15-3
21 nov. 13:30 Vreeswijk 2 Hercules 6
21 nov. 13:30 Vreeswijk 3 Meern De 9
21 nov. 15:30 Vreeswijk VR1 IJFC VR2
21 nov. 15:30 Vreeswijk JO19-1 Schalkwijk JO19-1
Week 48
28 nov. 08:30 Vreeswijk JO13-1 Maarssen JO13-2
28 nov. 11:30 Vreeswijk JO17-1 Breukelen FC JO17-1
28 nov. 11:30 Vreeswijk JO17-2 Sporting '70 JO17-2
28 nov. 13:30 Vreeswijk 4 Focus '07 4
28 nov. 13:30 Vreeswijk MO19-1 AFC Quick 1890 MO19-1
28 nov. 15:30 Vreeswijk VR2 DVSU VR2
28 nov. 15:30 Vreeswijk 5 Vriendenschaar 5
Week 49
5 dec. 08:30 Vreeswijk MO15-1 UVV MO15-2
5 dec. 10:00 Vreeswijk MO17-1 Sporting '70 MO17-2
5 dec. 11:30 Vreeswijk 5 Montfoort S.V.'19 7
5 dec. 11:45 Vreeswijk JO17-2 Schalkwijk JO17-1
5 dec. 13:30 Vreeswijk VR1 VEP VR1
5 dec. 13:30 Vreeswijk 4 Montfoort S.V.'19 5
5 dec. 15:30 Vreeswijk VR2 Jonathan VR2
5 dec. 15:30 Vreeswijk JO19-1 Vriendenschaar JO19-2
Week 50
12 dec. 08:30 Vreeswijk JO13-1 DESTO JO13-2
12 dec. 11:45 Vreeswijk JO15-1 VVIJ JO15-4
12 dec. 13:30 Vreeswijk 2 Zwaluwen Utrecht '11 4
12 dec. 15:30 Vreeswijk VR1 Meern De VR1
12 dec. 15:30 Vreeswijk 3 Lopik 3


Geplande wedstrijden

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam
Week 40
3 okt. 08:30 Aurora MO10-1 Vreeswijk MO10-1
3 okt. 08:45 Geinoord Nieuwegein JO10-3 Vreeswijk JO10-2
3 okt. 09:00 Vianen JO11-1 Vreeswijk JO11-2
3 okt. 09:30 Delta Sports '95 FC MO10-1 Vreeswijk MO10-2
3 okt. 10:45 VVIJ JO19-4 Vreeswijk JO19-1
3 okt. 10:50 VVIJ JO12-6 Vreeswijk JO12-2
3 okt. 10:50 VVIJ JO12-7 Vreeswijk MO12-1
3 okt. 10:55 VVIJ MO17-2 Vreeswijk MO17-1
3 okt. 11:45 SCH '44 6 Vreeswijk 3
3 okt. 13:00 Houten JO15-3 Vreeswijk JO15-1
3 okt. 14:00 DHSC 9 Vreeswijk 2
3 okt. 14:15 OSM '75 JO8-4 Vreeswijk JO8-1
3 okt. 14:45 IJFC JO11-4 Vreeswijk JO11-3
Week 41
10 okt. 09:00 SCH '44 JO9-2 Vreeswijk JO9-1
10 okt. 10:30 Jonathan MO15-3 Vreeswijk MO15-1
10 okt. 11:30 Hercules JO13-2 Vreeswijk JO13-1
10 okt. 12:00 Benschop 5 Vreeswijk 5
10 okt. 12:25 SCH '44 JO17-2 Vreeswijk JO17-2
10 okt. 13:35 Montfoort S.V.'19 MO19-1 Vreeswijk MO19-1
10 okt. 14:15 DESTO VR1 Vreeswijk VR1
10 okt. 14:30 VVIJ JO17-2 Vreeswijk JO17-1
10 okt. 15:15 JSV Nieuwegein 7 Vreeswijk 4
10 okt. 17:00 Voorwaarts VR2 Vreeswijk VR2
Week 42
17 okt. 10:00 Odysseus '91 VR8 Vreeswijk VR2
17 okt. 10:45 CDW JO9-2 Vreeswijk JO9-1
Week 43
24 okt. 10:30 IJFC JO19-2 Vreeswijk JO19-1
24 okt. 12:45 UVV MO15-1 Vreeswijk JO15-1
24 okt. 13:00 Delta Sports '95 FC MO15-3 Vreeswijk MO15-1
24 okt. 13:30 PVC 2 Vreeswijk 3
24 okt. 14:30 JSV Nieuwegein VR1 Vreeswijk VR1
24 okt. 15:30 Bilt De FC MO17-2 Vreeswijk MO17-1
24 okt. 15:45 Bilt De FC 7 Vreeswijk 2
Week 44
31 okt. 08:30 Bilt De FC JO13-3 Vreeswijk JO13-1
31 okt. 10:15 Focus '07 MO17-1 Vreeswijk MO17-1
31 okt. 13:00 Waterwijk asc MO19-1 Vreeswijk MO19-1
31 okt. 13:30 PVC JO17-3 Vreeswijk JO17-2
31 okt. 14:00 VSC VR2 Vreeswijk VR2
31 okt. 15:00 UVV JO19-1 Vreeswijk JO19-1
31 okt. 15:45 Focus '07 6 Vreeswijk 5
31 okt. 17:00 Houten 9 Vreeswijk 4
Week 45
7 nov. 10:00 DESTO JO17-1 Vreeswijk JO17-1
7 nov. 12:00 Houten 6 Vreeswijk 2
7 nov. 14:00 Eemnes JO15-2 Vreeswijk JO15-1
7 nov. 14:00 Aurora MO15-1 Vreeswijk MO15-1
7 nov. 14:15 Houten 8 Vreeswijk 3
7 nov. 15:00 Sportlust '46 VR1 Vreeswijk VR1
Week 47
21 nov. 08:30 Jonathan JO13-4 Vreeswijk JO13-1
21 nov. 12:40 Hercules JO17-5 Vreeswijk JO17-2
21 nov. 13:00 SCH '44 JO17-1 Vreeswijk JO17-1
21 nov. 14:30 Brederodes 6 Vreeswijk 5
21 nov. 15:00 Delta Sports '95 FC VR3 Vreeswijk VR2
21 nov. 17:00 Delta Sports '95 FC 7 Vreeswijk 4
Week 48
28 nov. 10:00 Amsvorde JO15-1 Vreeswijk JO15-1
28 nov. 11:00 Aurora MO17-1 Vreeswijk MO17-1
28 nov. 12:15 Kampong MO15-1 Vreeswijk MO15-1
28 nov. 12:30 EDO (U) 7 Vreeswijk 3
28 nov. 13:35 Breukelen FC JO19-2 Vreeswijk JO19-1
28 nov. 14:30 Jodan Boys, de VR2 Vreeswijk VR1
28 nov. 15:00 DVSU 4 Vreeswijk 2
Week 49
5 dec. 08:45 Delta Sports '95 FC JO13-2 Vreeswijk JO13-1
5 dec. 13:00 Sterrenwijk 2 Vreeswijk 2
5 dec. 13:25 Kampong JO15-3 Vreeswijk JO15-1
5 dec. 14:00 DHSC 10 Vreeswijk 3
5 dec. 14:30 DHSC JO17-1 Vreeswijk JO17-1
5 dec. 15:00 Hooglanderveen MO19-1 Vreeswijk MO19-1
Week 50
12 dec. 11:00 Schalkwijk MO17-1 Vreeswijk MO17-1
12 dec. 11:00 Vriendenschaar MO15-2 Vreeswijk MO15-1
12 dec. 13:00 Rivierwijkers VR2 Vreeswijk VR2
12 dec. 14:30 Lopik 4 Vreeswijk 4
12 dec. 14:30 JSV Nieuwegein JO19-1 Vreeswijk JO19-1
12 dec. 15:00 Delta Sports '95 FC 12 Vreeswijk 5
12 dec. 17:00 Delta Sports '95 FC JO17-2 Vreeswijk JO17-2