Zaterdag 3


Trainingen

Dag Tijd Veld Kleedkamer
ma 6 dec 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen
wo 8 dec 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen
ma 13 dec 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen
wo 15 dec 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen

Voor alle spelers geldt bij verhindering en of ziekte de plicht tot tijdig afmelden bij teamleider.

Team email:


Kantinedienst

Datum Tijd
za 26 feb 2022 09:00 - 14:00
za 21 mei 2022 09:00 - 14:00
za 9 jul 2022 09:00 - 14:00

Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
11 dec. 13:00 PVC 2 Vreeswijk 3
15 jan. 16:30 Meern De 7 Vreeswijk 3
22 jan. 15:30 Vreeswijk 3 Brederodes 4
29 jan. 10:30 DHSC 6 Vreeswijk 3
5 feb. 15:30 Vreeswijk 3 Bilt De FC 4
12 feb. 11:30 Faja Lobi KDS 4 Vreeswijk 3
12 mrt. 15:00 SCH '44 5 Vreeswijk 3

Uitslagen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Uitslag
4 dec. 10:45 Vreeswijk 3 Lopik 3 4 - 2

Standen

Stand: Beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 - 44

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 FC Hyenas 2 3 3 0 0 9 9 12 3
2 Vreeswijk 3 3 1 1 1 4 0 8 8
3 IJFC 7 3 0 2 1 2 -1 3 4
4 DVSU 4 3 0 1 2 1 -8 4 12

Stand: Competitie - 5e klasse - 25

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Bilt De FC 4 9 6 0 3 18 7 25 18
2 IJFC 6 7 5 2 0 17 12 22 10
3 Meern De 7 7 4 2 1 14 4 18 14
4 PVC 2 7 4 0 3 12 2 14 12
5 Hercules 7 7 3 2 2 11 2 16 14
6 SCH '44 5 7 2 3 2 9 -1 11 12
7 Faja Lobi KDS 4 6 2 2 2 8 -2 10 12
8 Brederodes 4 8 2 1 5 7 -2 19 21
9 Vreeswijk 3 8 1 4 3 7 -9 12 21
10 FC Hyenas 3 7 2 0 5 6 -2 10 12
11 Lopik 3 7 2 0 5 6 -9 11 20
12 DHSC 6 6 1 2 3 5 -2 13 15

Spelers

Roberto Bakker 


Olivier Blonk 


Lars de Bot 


Dennis van Elk 


Koen van Engelen 


Wesley Goes 


Fabio Homburg 


Tommy Marissen 


Ton Montfoort 


Jaap Nienhuis 


Jesse van Rekum 


Yannick Sakkers 


Bengt van der Sluis 


Brandon Spies 


Jelmer Stolk 


Tim Swinkels 


Maarten Vlasblom 


Mareno Wietsma 


Danny Zilver 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Glenn Meijer 
Teammanager


Brandon Spies 
Teammanager