Zondag 1


Trainingen

Dag Tijd Veld Kleedkamer
di 7 dec 2021 20:15 - 21:45 Veld 1A-B-C Geen
do 9 dec 2021 19:30 - 20:55 Veld 1A en B Geen
di 14 dec 2021 20:15 - 21:45 Veld 1A-B-C Geen
do 16 dec 2021 19:30 - 20:55 Veld 1A en B Geen

Voor alle spelers geldt bij verhindering en of ziekte de plicht tot tijdig afmelden bij teamleider.

Team email:


Kantinedienst

Datum Tijd
za 19 feb 2022 09:00 - 14:00
zo 12 jun 2022 09:00 - 16:00
za 16 jul 2022 09:00 - 14:00

Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
23 jan. 14:00 Vreeswijk 1 Abcoude fc 1
30 jan. 14:00 Vreeswijk 1 AFC Quick 1890 1
6 feb. 14:00 Ouderkerk sv. 1 Vreeswijk 1
13 feb. 14:00 Vreeswijk 1 Zwaluwen Utrecht '11 1
13 mrt. 14:00 Vreeswijk 1 Roda '46 1

Uitslagen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Uitslag
12 dec. 14:00 APWC 1 Vreeswijk 1 AFGELAST
5 dec. 14:00 Vreeswijk 1 Amsvorde 1 AFGELAST
4 dec. 14:30 Vreeswijk 1 EDO (U) 1 AFGELAST
28 nov. 14:00 Rivierwijkers 1 Vreeswijk 1 1 - 3

Standen

Stand: Beker - Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 - 2e ronde

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 FC Aalsmeer 1 1 1 0 0 3 12 12 0
2 Eemdijk 1 1 0 0 3 6 7 1
3 Huizen 1 1 1 0 0 3 6 6 0
4 Buitenveldert sc. 1 1 1 0 0 3 5 6 1
5 ASV Arsenal 1 1 1 0 0 3 5 5 0
6 Meer De sv. 1 1 1 0 0 3 4 4 0
7 ZOB 1 1 1 0 0 3 4 4 0
8 Castricum FC 1 1 1 0 0 3 3 4 1
9 Scherpenzeel 1 1 0 0 3 3 4 1
10 DHSC 1 1 0 0 3 3 3 0
11 Sporting Martinus 1 1 1 0 0 3 3 3 0
12 JVC 1 1 1 0 0 3 2 3 1
13 Kolping Boys 1 1 1 0 0 3 2 3 1
14 RKAV Volendam 1 1 0 0 3 2 3 1
15 Houten 1 1 1 0 0 3 2 2 0
16 PVCV 1 1 1 0 0 3 2 2 0
17 WV-HEDW 1 1 1 0 0 3 2 2 0
18 Zuidvogels HSV De 1 1 1 0 0 3 2 2 0
19 BOL 1 1 1 0 0 3 1 4 3
20 Ilpendam 1 1 1 0 0 3 1 4 3
21 Meervogels 31 1 1 1 0 0 3 1 2 1
22 Zeevogels 1 1 1 0 0 3 0 3 3
23 Swift 1 1 1 0 0 3 0 2 2
24 Olympia Haarlem 1 1 1 0 0 3 0 2 2
25 Nieuwland ASC 1 1 1 0 0 3 0 2 2
26 Vitesse 22 1 1 1 0 0 3 0 1 1
27 Kleine Sluis 1 1 1 0 0 3 0 1 1
28 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 3 0 1 1
29 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 1 0 0 3 0 0 0
30 EDO (U) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Elinkwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Flevo 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 KFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 OSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Valleivogels 1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Vreeswijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 VVJ 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Woudenberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZSGOWMS 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Hoofddorp s.v. 1 1 0 0 1 0 0 3 3
41 Purmersteijn 1 0 0 1 0 0 2 2
42 SDO 1 0 0 1 0 0 2 2
43 SVL 1 1 0 0 1 0 0 2 2
44 AFC 34 1 1 0 0 1 0 0 1 1
45 Always Forward 1 1 0 0 1 0 0 1 1
46 AFC Ajax 2 1 0 0 1 0 0 1 1
47 Swift 1 0 0 1 0 0 0 0
48 CJVV 1 1 0 0 1 0 -1 3 4
49 Graveland 's 1 1 0 0 1 0 -1 3 4
50 AFC 1 1 0 0 1 0 -1 1 2
51 HSV 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
52 VSV 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
53 VVS 46 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
54 Buitenboys sc. 1 1 0 0 1 0 -2 0 2
55 IVV 1 1 0 0 1 0 -2 0 2
56 Jong Holland 1 1 0 0 1 0 -2 0 2
57 WV-HEDW 1 1 0 0 1 0 -2 0 2
58 Hooglanderveen 1 1 0 0 1 0 -3 1 4
59 Jonathan 1 1 0 0 1 0 -3 1 4
60 Benschop 1 1 0 0 1 0 -3 0 3
61 Laren 99 sv 1 1 0 0 1 0 -3 0 3
62 DTS 1 1 0 0 1 0 -4 0 4
63 Velsen Rkvv 1 0 0 1 0 -4 0 4
64 TOV 1 1 0 0 1 0 -5 1 6
65 Candia '66 1 1 0 0 1 0 -5 0 5
66 SDOB 1 1 0 0 1 0 -6 1 7
67 RKDES 1 1 0 0 1 0 -6 0 6
68 Forza Almere 1 1 0 0 1 0 -12 0 12

Stand: Beker - Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 - 06

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Vreeswijk 1 2 2 0 0 6 8 12 4
2 SMVC Fair Play 1 2 1 0 1 3 -2 3 5
3 JSV Nieuwegein 1 2 0 0 2 0 -6 2 8

Stand: Competitie - 3e klasse - D

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Sporting '70 1 9 7 2 0 23 13 25 12
2 Abcoude fc 1 8 6 2 0 20 23 28 5
3 Zwaluwen Utrecht '11 1 7 5 0 2 15 11 23 12
4 Ouderkerk sv. 1 8 4 1 3 13 2 14 12
5 APWC 1 7 3 2 2 11 0 10 10
6 Vreeswijk 1 8 3 1 4 10 -10 11 21
7 Roda '46 1 7 3 0 4 9 5 14 9
8 AFC Quick 1890 1 7 3 0 4 9 -5 12 17
9 VVZA 1 7 2 2 3 8 -2 9 11
10 Rivierwijkers 1 8 2 2 4 8 -3 13 16
11 JOGA Fortius asv 1 9 2 2 5 8 -13 9 22
12 Amsvorde 1 7 1 2 4 5 -4 7 11
13 PVC 1 8 1 0 7 3 -17 9 26

Stand: Beker - Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 3 - Regio 3

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 SDO 1 1 0 0 3 7 8 1
2 Valleivogels 1 1 1 0 0 3 7 8 1
3 EDO (U) 1 1 1 0 0 3 6 7 1
4 Elinkwijk 1 1 1 0 0 3 5 5 0
5 Graveland 's 1 1 1 0 0 3 4 4 0
6 PVCV 1 1 1 0 0 3 4 4 0
7 Eemdijk 1 1 0 0 3 3 5 2
8 Benschop 1 1 1 0 0 3 3 4 1
9 Woudenberg 1 1 1 0 0 3 3 4 1
10 TOV 1 1 1 0 0 3 2 4 2
11 Hooglanderveen 1 1 1 0 0 3 2 3 1
12 Houten 1 1 1 0 0 3 2 3 1
13 Jonathan 1 1 1 0 0 3 2 3 1
14 Laren 99 sv 1 1 1 0 0 3 1 3 2
15 SVL 1 1 1 0 0 3 1 3 2
16 Zuidvogels HSV De 1 1 1 0 0 3 1 2 1
17 Vreeswijk 1 1 1 0 0 3 1 1 0
18 VVJ 1 1 1 0 0 3 1 1 0
19 Nieuwland ASC 1 1 1 0 0 3 0 4 4
20 Candia '66 1 1 1 0 0 3 0 3 3
21 DHSC 1 1 0 0 3 0 2 2
22 Huizen 1 1 1 0 0 3 0 1 1
23 Scherpenzeel 1 1 0 0 3 0 1 1
24 CJVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Kampong 1 1 0 0 1 0 0 4 4
26 Breukelen FC 1 1 0 0 1 0 0 3 3
27 DVSU 1 1 0 0 1 0 0 2 2
28 Bilt De FC 1 1 0 0 1 0 0 1 1
29 Roda '46 1 1 0 0 1 0 0 1 1
30 Roda '46 1 1 0 0 1 0 -1 2 3
31 SCH '44 1 1 0 0 1 0 -1 2 3
32 Argon 1 1 0 0 1 0 -1 1 2
33 Montfoort S.V.'19 1 1 0 0 1 0 -1 0 1
34 VVZA 1 1 0 0 1 0 -1 0 1
35 Nieuw Utrecht SV 1 1 0 0 1 0 -2 2 4
36 PVC 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
37 Vriendenschaar 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
38 Zwaluwen Utrecht '11 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
39 VRC 1 1 0 0 1 0 -3 2 5
40 Hercules 1 1 0 0 1 0 -3 1 4
41 Hertha 1 1 0 0 1 0 -3 1 4
42 't Goy 1 1 0 0 1 0 -4 0 4
43 Rivierwijkers 1 1 0 0 1 0 -4 0 4
44 Focus '07 1 1 0 0 1 0 -5 0 5
45 KVVA 1 1 0 0 1 0 -6 1 7
46 Aurora 1 1 0 0 1 0 -7 1 8
47 DEV Doorn 1 1 0 0 1 0 -7 1 8

Spelers

Rik van den Berg 


Don Cornet 


Gino Cornet 


Koen Elbertse 


Yassin Errais 


Wesley Keiman 
Doelverdediger


Glenn Meijer 


Jason Nelson 


Otokar Ooft 


Ramin Rezaie 


Nick van Rooijen 


Issam Seddik 


Kevin van Sloten 


Joshua Stel 


Vinny Sukdeo 


Mickie Verdam 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Ronald Cornet 
Trainer/coach


Bo de Jong 
Verzorger


Jennifer Schultz 
Verzorger


Nicole van Sloten 
Teammanager