Heren 1


Trainingen

Er zijn nog geen trainingen bekend.

Team email:


Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats
29 okt. 20:10 Kampong 1 Vreeswijk 1 Afgeschermd Galgenwaard, Sportcentrum UTRECHT
3 nov. 20:10 Vreeswijk 1 Brederodes 1 Afgeschermd Helsdingen VIANEN UT
12 nov. 20:10 Zwaluwen Utrecht '11 2 Vreeswijk 1 Afgeschermd Nieuw Welgelegen UTRECHT
24 nov. 19:15 Vreeswijk 1 Kosterman 1 Helsdingen VIANEN UT
1 dec. 20:10 Vreeswijk 1 ZVVN 77 2 Helsdingen VIANEN UT
17 dec. 21:00 SV Overvecht/De Dreef 1 Vreeswijk 1 Dreef, de UTRECHT
14 jan. 20:10 USVF 1 Vreeswijk 1 Galgenwaard, Sportcentrum UTRECHT
21 jan. 21:00 Kawin 4 Vreeswijk 1 Sporthal De Wiel ASPEREN

Uitslagen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Uitslag
20 okt. 21:05 Vreeswijk 1 All Stars Baarn 1 3 - 2
15 okt. 21:00 SV Overvecht/De Dreef 1 Vreeswijk 1

Standen

Stand: Beker - Mannen Zaal beker 1e ronde Groep 1 - A

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 AC Kingdom 1 1 1 0 0 3 14 14 0
2 Real Sranang sv. 1 1 1 0 0 3 13 13 0
3 Legmeervogels 1 1 1 0 0 3 9 14 5
4 Texel 94 JO19-1 1 1 0 0 3 9 9 0
5 Adelaars zvv 1 1 1 0 0 3 8 10 2
6 asv LEBO JO19-1 1 1 0 0 3 7 9 2
7 Ara Cora Kingdom 3 1 1 0 0 3 6 8 2
8 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1 1 1 0 0 3 6 8 2
9 Parkstad SV 1 1 1 0 0 3 5 9 4
10 WV-HEDW 1 1 1 0 0 3 5 8 3
11 Etyfoor 2 1 1 0 0 3 5 6 1
12 WV-HEDW 2 1 1 0 0 3 5 5 0
13 Plein83 1 1 1 0 0 3 4 9 5
14 Team Alkmaar/Sportstars 1 1 1 0 0 3 4 8 4
15 FC Zaanstad JO19-1 1 1 0 0 3 4 7 3
16 zvv DOS'58 2 1 1 0 0 3 4 6 2
17 Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 1 1 0 0 3 4 5 1
18 RKAVIC 1 1 1 0 0 3 3 9 6
19 ZVVN 77 1 1 1 0 0 3 3 7 4
20 Al-Andalus 1 1 1 0 0 3 3 6 3
21 BZC'13 1 1 1 0 0 3 3 6 3
22 asv LEBO 2 1 1 0 0 3 3 6 3
23 Zwaluwen Utrecht '11 1 1 1 0 0 3 3 6 3
24 zvv DOS'58 1 1 1 0 0 3 3 5 2
25 Hertha 1 1 1 0 0 3 3 5 2
26 Volendam (rkav) 4 1 1 0 0 3 3 4 1
27 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 3 3 4 1
28 FC M.A.R.L.E.N.E 3 1 1 0 0 3 3 3 0
29 ZV Vrone 5 1 1 0 0 3 2 9 7
30 All Stars Baarn 1 1 1 0 0 3 2 7 5
31 DEVO'58 1 1 1 0 0 3 2 7 5
32 Kawin 3 1 1 0 0 3 2 6 4
33 IJsselmeervogels 1 1 1 0 0 3 2 5 3
34 Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 1 1 0 0 3 2 5 3
35 ZVVO Sandow 1 1 1 0 0 3 2 5 3
36 Exstudiantes Utrecht 1 1 1 0 0 3 2 4 2
37 Kawin 4 1 1 0 0 3 2 4 2
38 ZVC Veenendaal 1 1 1 0 0 3 2 4 2
39 Adelaars zvv 2 1 1 0 0 3 2 3 1
40 JVC 1 1 1 0 0 3 2 3 1
41 Kampong 1 1 1 0 0 3 2 3 1
42 f.c. Lesley Boys 1 1 1 0 0 3 1 7 6
43 TOB Rksv 3 1 1 0 0 3 1 6 5
44 DEVO'58 3 1 1 0 0 3 1 5 4
45 Limmen 1 1 1 0 0 3 1 5 4
46 Brederodes 1 1 1 0 0 3 1 4 3
47 Flevo 1 1 1 0 0 3 1 4 3
48 Team Vos 1 1 1 0 0 3 1 4 3
49 FC Zaanstad 2 1 1 0 0 3 1 3 2
50 SVW 27 JO19-1 1 1 0 0 3 1 2 1
51 Texel 94 3 1 1 0 0 3 1 2 1
52 Vreeswijk 1 1 1 0 0 3 0 5 5
53 TOB Rksv 1 1 1 0 0 3 0 4 4
54 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 3 0 4 4
55 DWOW 1 1 1 0 0 3 0 3 3
56 HZV/Het Vennewater 3 1 1 0 0 3 0 3 3
57 HZV/Het Vennewater 2 1 1 0 0 3 0 3 3
58 TOB Rksv 2 1 1 0 0 3 0 2 2
59 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 1 1 0 0 3 0 0 0
60 Ara Cora Kingdom 2 0 0 0 0 0 0 0 0
61 BZC'13 2 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Etyfoor 1 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Zwaluwen Utrecht '11 2 0 0 0 0 0 0 0 0
64 zvv DOS'58 4 1 0 0 1 0 0 5 5
65 Os Lusitanos 3 1 0 0 1 0 0 4 4
66 ZV Vrone 4 1 0 0 1 0 0 4 4
67 zvv Hovocubo 2 1 0 0 1 0 0 3 3
68 Pellor fc/DHS security 1 1 0 0 1 0 0 3 3
69 Sparta 67 1 1 0 0 1 0 0 3 3
70 KDO sv 1 1 0 0 1 0 0 2 2
71 Hovocubo 3 1 0 0 1 0 0 0 0
72 Golden Stars FC 1 1 0 0 1 0 -1 6 7
73 DEVO'58 2 1 0 0 1 0 -1 5 6
74 AGB 1 1 0 0 1 0 -1 4 5
75 Ruif (de)/ZoHip.nl 1 1 0 0 1 0 -1 4 5
76 Kawin JO19-1 1 0 0 1 0 -1 3 4
77 Voorwaarts 1 1 0 0 1 0 -1 3 4
78 Zeemacht 2 1 0 0 1 0 -1 3 4
79 Sporting S 1 1 0 0 1 0 -1 2 3
80 Kwiek 78 1 1 0 0 1 0 -1 1 2
81 ZV Vrone 3 1 0 0 1 0 -1 1 2
82 Demi Sport 1 1 0 0 1 0 -2 7 9
83 Hercules 1 1 0 0 1 0 -2 5 7
84 Ouderkerk sv. 1 1 0 0 1 0 -2 5 7
85 Kosterman 2 1 0 0 1 0 -2 4 6
86 RCH 1 1 0 0 1 0 -2 3 5
87 USVF 1 1 0 0 1 0 -2 3 5
88 FC Zaanstad 1 1 0 0 1 0 -2 3 5
89 GS'76 1 1 0 0 1 0 -2 2 4
90 UVV 1 1 0 0 1 0 -2 2 4
91 UVV 2 1 0 0 1 0 -2 2 4
92 KDO sv 2 1 0 0 1 0 -2 1 3
93 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
94 White Stones 2 1 0 0 1 0 -2 1 3
95 Zeeburgia avv 2 1 0 0 1 0 -3 6 9
96 Kosterman 1 1 0 0 1 0 -3 4 7
97 Adelaars zvv 3 1 0 0 1 0 -3 3 6
98 Argon 1 1 0 0 1 0 -3 3 6
99 zvv DOS'58 3 1 0 0 1 0 -3 3 6
100 Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 1 0 0 1 0 -3 3 6
101 Exstudiantes Utrecht 2 1 0 0 1 0 -3 2 5
102 Kawin 2 1 0 0 1 0 -3 2 5
103 Os Lusitanos/Daily Paper 2 1 0 0 1 0 -3 1 4
104 Wognum Nicols 1 1 0 0 1 0 -3 1 4
105 Kleine Sluis 1 1 0 0 1 0 -3 0 3
106 Zeeburgia avv 1 1 0 0 1 0 -4 5 9
107 Texel 94 2 1 0 0 1 0 -4 4 8
108 ZVVO Sandow 2 1 0 0 1 0 -4 3 7
109 zvv Amersfoortse Boys 1 1 0 0 1 0 -4 2 6
110 RKDES 1 1 0 0 1 0 -4 1 5
111 DCG Rksv 1 1 0 0 1 0 -5 4 9
112 asv LEBO 3 1 0 0 1 0 -5 3 8
113 ABN AMRO z.v.c. 2 1 0 0 1 0 -5 1 6
114 Nautilus afc 1 1 0 0 1 0 -5 0 5
115 ASV Arsenal 1 1 0 0 1 0 -6 2 8
116 ZV Vrone 2 1 0 0 1 0 -6 2 8
117 Plein83 2 1 0 0 1 0 -7 2 9
118 Husky F.C. 1 1 0 0 1 0 -8 2 10
119 Ziekenhuis Amstelveen zvv 2 1 0 0 1 0 -9 5 14
120 ZA/ Bluedesk Internet 1 1 0 0 1 0 -9 0 9
121 Os Lusitanos 4 1 0 0 1 0 -13 0 13
122 Golden Stars FC 2 1 0 0 1 0 -14 0 14

Stand: Competitie - 2e klasse - G

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 ZVVN 77 2 3 3 0 0 9 16 23 7
2 Zwaluwen Utrecht '11 2 3 3 0 0 9 7 16 9
3 UVV 2 3 2 0 1 6 4 16 12
4 USVF 1 4 2 0 2 6 -2 9 11
5 zvv DOS'58 3 4 2 0 2 6 -11 17 28
6 Vreeswijk 1 3 1 1 1 4 10 23 13
7 Kawin 4 4 1 1 2 4 0 19 19
8 Kosterman 1 3 1 0 2 3 -1 14 15
9 Kampong 1 4 1 0 3 3 -4 11 15
10 Brederodes 1 4 1 0 3 3 -5 15 20
11 SV Overvecht/De Dreef 1 1 0 0 1 -3 -14 0 14

Stand: Beker - Mannen Zaal beker 2e ronde Groep 1 - A

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Kawin 3 1 1 0 0 3 9 15 6
2 Limmen 1 1 1 0 0 3 7 8 1
3 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 3 6 8 2
4 Legmeervogels 1 1 1 0 0 3 4 7 3
5 Etyfoor 1 1 1 0 0 3 4 6 2
6 Hertha 1 1 1 0 0 3 3 5 2
7 f.c. Lesley Boys 1 1 1 0 0 3 3 4 1
8 WV-HEDW 1 1 1 0 0 3 2 8 6
9 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 1 1 0 0 3 2 5 3
10 Plein83 1 1 1 0 0 3 2 5 3
11 ZVVO Sandow 1 1 1 0 0 3 1 6 5
12 Vreeswijk 1 1 1 0 0 3 1 3 2
13 RKAVIC 1 1 1 0 0 3 0 5 5
14 Adelaars zvv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Adelaars zvv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Al-Andalus 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Ara Cora Kingdom 3 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Ara Cora Kingdom 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 DEVO'58 3 0 0 0 0 0 0 0 0
20 DEVO'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 zvv DOS'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 zvv DOS'58 2 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Etyfoor 2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Exstudiantes Utrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 FC M.A.R.L.E.N.E 3 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Flevo 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 HZV/Het Vennewater 2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 IJsselmeervogels 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 JVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Kawin 4 0 0 0 0 0 0 0 0
31 asv LEBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 asv LEBO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 zvv Nieuweboer Architecten 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Parkstad SV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Real Sranang sv. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Team Vos 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Team Alkmaar/Sportstars 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Texel 94 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 TOB Rksv 3 0 0 0 0 0 0 0 0
40 TOB Rksv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
41 ZVC Veenendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Volendam (rkav) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
43 ZV Vrone 5 0 0 0 0 0 0 0 0
44 ZV Vrone 1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 WV-HEDW 2 0 0 0 0 0 0 0 0
46 FC Zaanstad 2 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 ZVVN 77 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Zwaluwen Utrecht '11 1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Zwaluwen Utrecht '11 2 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 1 0 0 1 0 0 5 5
53 FC Zaanstad JO19-1 1 0 0 1 0 -1 5 6
54 All Stars Baarn 1 1 0 0 1 0 -1 2 3
55 TOB Rksv 1 1 0 0 1 0 -2 6 8
56 AC Kingdom 1 1 0 0 1 0 -2 3 5
57 DWOW 1 1 0 0 1 0 -2 3 5
58 BZC'13 2 1 0 0 1 0 -3 2 5
59 Volendam (rkav) 4 1 0 0 1 0 -3 1 4
60 BZC'13 1 1 0 0 1 0 -4 3 7
61 SVW 27 JO19-1 1 0 0 1 0 -4 2 6
62 HZV/Het Vennewater 3 1 0 0 1 0 -6 2 8
63 Texel 94 3 1 0 0 1 0 -7 1 8
64 Brederodes 1 1 0 0 1 0 -9 6 15

Spelers

Casper Baggen 


Kwamé Ballo 


Michael Cortino 


Reinier Kesselaar 


Bas Roelofs 


Dwight Vlijter 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Michael Cortino 
Teammanager