Heren 6


Trainingen

Er zijn nog geen trainingen bekend.

Team email:


Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats
14 jan. 20:10 Hercules 29 Vreeswijk 6 Hercules UTRECHT
21 jan. 19:05 Vreeswijk 6 USVF 7 Hoograven UTRECHT
11 feb. 19:00 FC Harmelen 8 Vreeswijk 6 Kroon, de HARMELEN
25 feb. 19:00 Vreeswijk 6 Hercules 29 Hoograven UTRECHT
4 mrt. 19:15 Voorwaarts 6 Vreeswijk 6 Helsdingen VIANEN UT

Uitslagen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Uitslag
17 dec. 19:15 Vreeswijk 6 Voorwaarts 6 AFGELAST
10 dec. 20:10 't Goy 3 Vreeswijk 6 AFGELAST
3 dec. 19:15 Vreeswijk 6 Zwaluwen Utrecht '11 9 AFGELAST

Standen

Stand: Beker - Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 3 - 04

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 USVF 6 1 1 0 0 3 12 13 1
2 Zwaluwen Utrecht '11 3 1 1 0 0 3 10 13 3
3 HMS 5 1 1 0 0 3 10 10 0
4 ZVVN 77 7 1 1 0 0 3 10 10 0
5 Zwaluwen Utrecht '11 10 1 1 0 0 3 9 13 4
6 Brederodes 2 1 1 0 0 3 9 10 1
7 EDO (U) 2 1 1 0 0 3 7 8 1
8 Zwaluwen Utrecht '11 5 1 1 0 0 3 7 8 1
9 Zwaluwen Utrecht '11 4 1 1 0 0 3 7 7 0
10 Delta Sports '95 FC 1 1 1 0 0 3 6 7 1
11 ZVVN 77 6 1 1 0 0 3 5 6 1
12 Brederodes 3 1 1 0 0 3 4 8 4
13 USVF 5 1 1 0 0 3 3 8 5
14 Faja Lobi KDS 2 1 1 0 0 3 3 6 3
15 Kosterman 4 1 1 0 0 3 3 5 2
16 Delta Sports '95 FC 2 1 1 0 0 3 3 4 1
17 Delta Sports '95 FC 3 1 1 0 0 3 3 4 1
18 Hercules 2 1 1 0 0 3 3 4 1
19 Delta Sports '95 FC 5 1 1 0 0 3 3 3 0
20 Zwaluwen Utrecht '11 8 1 1 0 0 3 2 8 6
21 Kosterman 11 1 1 0 0 3 2 4 2
22 Vreeswijk 8 1 1 0 0 3 2 4 2
23 Hercules 19 1 1 0 0 3 1 6 5
24 Delta Sports '95 FC 6 1 1 0 0 3 1 3 2
25 HMS 2 1 1 0 0 3 1 3 2
26 Hercules 21 1 1 0 0 3 1 2 1
27 USVF 8 1 1 0 0 3 0 4 4
28 Vreeswijk 4 1 1 0 0 3 0 3 3
29 Exstudiantes Utrecht 3 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Vreeswijk 6 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Voorwaarts 13 1 0 0 1 0 0 4 4
32 Vreeswijk 9 1 0 0 1 0 0 3 3
33 Hercules 15 1 0 0 1 0 -1 5 6
34 Delta Sports '95 FC 4 1 0 0 1 0 -1 2 3
35 Exstudiantes Utrecht 5 1 0 0 1 0 -1 2 3
36 Kampong 3 1 0 0 1 0 -1 1 2
37 Zwaluwen Utrecht '11 7 1 0 0 1 0 -2 6 8
38 Voorwaarts 9 1 0 0 1 0 -2 2 4
39 ZVVN 77 4 1 0 0 1 0 -2 2 4
40 Exstudiantes Utrecht 7 1 0 0 1 0 -3 5 8
41 ZVVN 77 5 1 0 0 1 0 -3 3 6
42 USVF 4 1 0 0 1 0 -3 2 5
43 Kampong 2 1 0 0 1 0 -3 1 4
44 Vreeswijk 2 1 0 0 1 0 -3 1 4
45 Vreeswijk 3 1 0 0 1 0 -3 1 4
46 Hercules 20 1 0 0 1 0 -3 0 3
47 Kawin 6 1 0 0 1 0 -4 4 8
48 DESTO 3 1 0 0 1 0 -5 1 6
49 Hercules 8 1 0 0 1 0 -6 1 7
50 Hercules 3 1 0 0 1 0 -7 1 8
51 HMS 1 1 0 0 1 0 -7 1 8
52 Voorwaarts 2 1 0 0 1 0 -7 0 7
53 Hercules 13 1 0 0 1 0 -9 4 13
54 Hercules 16 1 0 0 1 0 -9 1 10
55 Voorwaarts 3 1 0 0 1 0 -10 3 13
56 Exstudiantes Utrecht 10 1 0 0 1 0 -10 0 10
57 Hercules 10 1 0 0 1 0 -10 0 10
58 Exstudiantes Utrecht 8 1 0 0 1 0 -12 1 13

Stand: Beker - Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 3 - 01

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Kawin 5 1 1 0 0 3 14 15 1
2 Zwaluwen Utrecht '11 4 1 1 0 0 3 12 13 1
3 DESTO 4 1 1 0 0 3 8 10 2
4 GS'76 2 1 1 0 0 3 7 12 5
5 Kosterman 18 1 1 0 0 3 7 9 2
6 Hercules 21 1 1 0 0 3 6 8 2
7 La Rondine fv 1 1 1 0 0 3 5 8 3
8 Kosterman 7 1 1 0 0 3 5 7 2
9 Maarssen 1 1 1 0 0 3 5 7 2
10 Kosterman 9 1 1 0 0 3 5 6 1
11 Delta Sports '95 FC 1 1 1 0 0 3 5 5 0
12 Maarssen 2 1 1 0 0 3 4 7 3
13 Bilt De FC 2 1 1 0 0 3 4 6 2
14 IJsselmeervogels 2 1 1 0 0 3 4 5 1
15 FC Harmelen 8 1 1 0 0 3 3 9 6
16 UVV 4 1 1 0 0 3 3 7 4
17 EDO (U) 1 1 1 0 0 3 3 4 1
18 La Rondine fv 2 1 1 0 0 3 3 3 0
19 IJsselmeervogels 7 1 1 0 0 3 2 6 4
20 Kosterman 4 1 1 0 0 3 2 6 4
21 USVF 8 1 1 0 0 3 2 6 4
22 IJsselmeervogels 5 1 1 0 0 3 2 4 2
23 SEC 3 1 1 0 0 3 2 4 2
24 Zwaluwen Utrecht '11 10 1 1 0 0 3 2 4 2
25 FC Harmelen 4 1 1 0 0 3 2 3 1
26 zvv DOS'58 5 1 1 0 0 3 1 6 5
27 Kosterman 5 1 1 0 0 3 0 4 4
28 Delta Sports '95 FC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 UVV 7 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Spakenburg 4 1 0 0 1 0 0 4 4
31 Altius 1 1 0 0 1 0 -1 5 6
32 GS'76 4 1 0 0 1 0 -2 4 6
33 FC Harmelen 3 1 0 0 1 0 -2 4 6
34 Maarssen 3 1 0 0 1 0 -2 4 6
35 Bilt De FC 4 1 0 0 1 0 -2 2 4
36 Exstudiantes Utrecht 3 1 0 0 1 0 -2 2 4
37 Laren 99 sv 5 1 0 0 1 0 -2 2 4
38 Delta Sports '95 FC 3 1 0 0 1 0 -2 1 3
39 Delta Sports '95 FC 6 1 0 0 1 0 -3 6 9
40 Laren 99 sv 2 1 0 0 1 0 -3 4 7
41 Zwaluwen Utrecht '11 6 1 0 0 1 0 -3 1 4
42 Voorwaarts 12 1 0 0 1 0 -3 0 3
43 Eemnes 6 1 0 0 1 0 -4 3 7
44 SEC 2 1 0 0 1 0 -4 2 6
45 Hercules 2 1 0 0 1 0 -4 1 5
46 IJsselmeervogels 9 1 0 0 1 0 -5 3 8
47 UVV 8 1 0 0 1 0 -5 2 7
48 Vreeswijk 4 1 0 0 1 0 -5 2 7
49 Hercules 17 1 0 0 1 0 -5 1 6
50 EDO (U) 4 1 0 0 1 0 -5 0 5
51 BZC'13 3 1 0 0 1 0 -6 2 8
52 Vreeswijk 6 1 0 0 1 0 -7 5 12
53 Zwaluwen Utrecht '11 5 1 0 0 1 0 -7 2 9
54 HMS 2 1 0 0 1 0 -8 2 10
55 Kolkrijst de ZV 2 1 0 0 1 0 -12 1 13
56 All Stars Baarn 3 1 0 0 1 0 -14 1 15

Stand: Competitie - 6e klasse - 23 (vrij)

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 FC Harmelen 8 8 8 0 0 24 68 89 21
2 USVF 7 9 7 1 1 22 38 58 20
3 't Goy 3 10 6 0 4 18 10 53 43
4 Voorwaarts 6 9 5 1 3 16 14 39 25
5 Zwaluwen Utrecht '11 9 9 5 0 4 15 8 49 41
6 Bilt De FC 3 7 4 1 2 13 5 26 21
7 ZVVN 77 7 6 4 0 2 12 21 44 23
8 VSC 1 10 4 0 6 12 -5 35 40
9 Vreeswijk 6 8 3 1 4 10 -9 22 31
10 Kawin 6 9 3 0 6 9 -20 27 47
11 ZVC Veenendaal 4 6 2 0 4 6 2 28 26
12 Kosterman 19 9 1 0 8 3 -61 19 80
13 Hercules 29 8 0 0 8 0 -71 12 83

Stand: Beker - Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 3 - 01

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Zwaluwen Utrecht '11 4 1 1 0 0 3 13 13 0
2 Eemnes 6 1 1 0 0 3 11 11 0
3 BZC'13 3 1 1 0 0 3 9 15 6
4 Laren 99 sv 2 1 1 0 0 3 9 10 1
5 GS'76 2 1 1 0 0 3 8 13 5
6 Kawin 5 1 1 0 0 3 8 11 3
7 Hercules 2 1 1 0 0 3 7 9 2
8 Laren 99 sv 5 1 1 0 0 3 7 9 2
9 Zwaluwen Utrecht '11 10 1 1 0 0 3 7 9 2
10 Exstudiantes Utrecht 3 1 1 0 0 3 7 7 0
11 Maarssen 1 1 1 0 0 3 6 9 3
12 Hercules 17 1 1 0 0 3 6 8 2
13 IJsselmeervogels 5 1 1 0 0 3 6 8 2
14 Kosterman 5 1 1 0 0 3 5 9 4
15 USVF 8 1 1 0 0 3 5 7 2
16 Kosterman 7 1 1 0 0 3 5 6 1
17 IJsselmeervogels 9 1 1 0 0 3 4 9 5
18 Bilt De FC 2 1 1 0 0 3 4 7 3
19 All Stars Baarn 3 1 1 0 0 3 4 6 2
20 IJsselmeervogels 2 1 1 0 0 3 4 6 2
21 Vreeswijk 4 1 1 0 0 3 4 5 1
22 DESTO 4 1 1 0 0 3 3 9 6
23 EDO (U) 1 1 1 0 0 3 3 6 3
24 GS'76 4 1 1 0 0 3 3 6 3
25 FC Harmelen 3 1 1 0 0 3 3 6 3
26 Zwaluwen Utrecht '11 6 1 1 0 0 3 3 6 3
27 Laren 99 sv 4 1 1 0 0 3 3 5 2
28 Maarssen 2 1 1 0 0 3 3 5 2
29 UVV 4 1 1 0 0 3 3 3 0
30 SEC 3 1 1 0 0 3 2 7 5
31 Kosterman 4 1 1 0 0 3 2 6 4
32 Zwaluwen Utrecht '11 5 1 1 0 0 3 2 6 4
33 Altius 1 1 1 0 0 3 2 4 2
34 FC Harmelen 8 1 1 0 0 3 2 4 2
35 Kosterman 9 1 1 0 0 3 2 3 1
36 UVV 7 1 1 0 0 3 2 3 1
37 SEC 2 1 1 0 0 3 1 8 7
38 Bilt De FC 4 1 1 0 0 3 1 6 5
39 Brederodes 3 1 1 0 0 3 1 6 5
40 Delta Sports '95 FC 2 1 1 0 0 3 1 5 4
41 UVV 8 1 1 0 0 3 1 5 4
42 Voorwaarts 12 1 1 0 0 3 1 5 4
43 Hercules 21 1 1 0 0 3 1 4 3
44 Kosterman 18 1 1 0 0 3 1 4 3
45 FC Harmelen 4 1 1 0 0 3 1 3 2
46 La Rondine fv 2 1 1 0 0 3 1 3 2
47 EDO (U) 4 1 1 0 0 3 1 2 1
48 IJsselmeervogels 7 1 1 0 0 3 1 2 1
49 Vreeswijk 6 1 1 0 0 3 1 2 1
50 Spakenburg 4 1 1 0 0 3 0 5 5
51 HMS 2 1 1 0 0 3 0 5 5
52 Delta Sports '95 FC 6 1 1 0 0 3 0 3 3
53 Zwaluwen Utrecht '11 16 1 1 0 0 3 0 2 2
54 Kolkrijst de ZV 2 1 1 0 0 3 0 1 1
55 Delta Sports '95 FC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Delta Sports '95 FC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 zvv DOS'58 5 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Maarssen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
59 La Rondine fv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Eemnes 2 1 0 0 1 0 0 5 5
61 La Rondine fv 4 1 0 0 1 0 0 5 5
62 Kolkrijst de ZV 3 1 0 0 1 0 0 3 3
63 Plank de 2 1 0 0 1 0 0 2 2
64 Voorwaarts 14 1 0 0 1 0 0 1 1
65 Zwaluwen Utrecht '11 15 1 0 0 1 0 -1 7 8
66 HMS 5 1 0 0 1 0 -1 5 6
67 ZVVN 77 6 1 0 0 1 0 -1 5 6
68 Kosterman 15 1 0 0 1 0 -1 4 5
69 Zwaluwen Utrecht '11 12 1 0 0 1 0 -1 4 5
70 Zwaluwen Utrecht '11 8 1 0 0 1 0 -1 4 5
71 Eemboys 2 1 0 0 1 0 -1 3 4
72 Voorwaarts 11 1 0 0 1 0 -1 3 4
73 Hercules 6 1 0 0 1 0 -1 2 3
74 UVV 6 1 0 0 1 0 -1 2 3
75 Al-Andalus 2 1 0 0 1 0 -1 1 2
76 DESTO 6 1 0 0 1 0 -1 1 2
77 Santos FC 1 1 0 0 1 0 -1 1 2
78 Faja Lobi KDS 2 1 0 0 1 0 -2 5 7
79 Kosterman 11 1 0 0 1 0 -2 4 6
80 Zwaluwen Utrecht '11 3 1 0 0 1 0 -2 4 6
81 Laren 99 sv 3 1 0 0 1 0 -2 2 4
82 Voorwaarts 4 1 0 0 1 0 -2 2 4
83 Laren 99 sv 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
84 Zwaluwen Utrecht '11 11 1 0 0 1 0 -2 1 3
85 EDO (U) 2 1 0 0 1 0 -3 6 9
86 IJsselmeervogels 4 1 0 0 1 0 -3 3 6
87 USVF 5 1 0 0 1 0 -3 3 6
88 UVV 5 1 0 0 1 0 -3 3 6
89 Voorwaarts 10 1 0 0 1 0 -3 3 6
90 Hercules 11 1 0 0 1 0 -3 2 5
91 TOB Rksv 4 1 0 0 1 0 -3 2 5
92 SV Overvecht/De Dreef 2 1 0 0 1 0 -3 0 3
93 Hercules 19 1 0 0 1 0 -4 5 9
94 Hercules 12 1 0 0 1 0 -4 3 7
95 GS'76 6 1 0 0 1 0 -4 2 6
96 Haddekik FC 2 1 0 0 1 0 -4 2 6
97 Delta Sports '95 FC 5 1 0 0 1 0 -4 1 5
98 USVF 6 1 0 0 1 0 -5 4 9
99 Hercules 22 1 0 0 1 0 -5 2 7
100 Vreeswijk 8 1 0 0 1 0 -5 1 6
101 zvv DOS'58 6 1 0 0 1 0 -6 3 9
102 All Stars Baarn 4 1 0 0 1 0 -6 2 8
103 Plank de 1 1 0 0 1 0 -6 2 8
104 BZVV 2 1 0 0 1 0 -7 2 9
105 Hercules 27 1 0 0 1 0 -7 2 9
106 Zwaluwen Utrecht '11 18 1 0 0 1 0 -7 2 9
107 FC Harmelen 7 1 0 0 1 0 -7 0 7
108 ZVVN 77 7 1 0 0 1 0 -8 5 13
109 OSM '75 1 1 0 0 1 0 -8 3 11
110 Eemnes 3 1 0 0 1 0 -9 6 15
111 Kortenhoef'94 1 1 0 0 1 0 -9 1 10
112 Loosdrecht 1 1 0 0 1 0 -11 0 11
113 FC Harmelen 2 1 0 0 1 0 -13 0 13

Spelers

Anass Errachidi 


Wassim Errachidi 


Salaheddine Motaich 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Afgeschermd 
Teammanager